FAQ

pokiaľ možno v čo najskoršom termíne, ideálne hneď, ako poznáte termín Vašej akcie. Takto Vám vieme nielen rezervovať miesto, ale aj dohodnúť skoro ktorýkoľvek termín dodania.

Všetky naše produkty v Eshope si môžete jednoducho objednať priamo v našom Eshope www.uni.sk alebo osobne na našich predajniach, zoznam tu. Pri väčších objednávkach pre rôzne spoločenské akcie (svadby, oslavy…) Vám odporúčame kontaktovať nás telefonicky v pracovných dňoch v čase od 07:00 hod. do 14:30hod., prípadne mailom na adrese: centrala@uni.sk . Objednávky sú záväzné až po uhradení celej kúpnej ceny objednaného tovaru, pokiaľ nie je dohodnuté inak. V prípade záujmu a pri väčšej objednávke na rôzne oslavy a podobne, je možné dohodnúť aj inú veľkosť (hmotnosť) našich výrobkov v individuálne dohodnutých cenách.

Pri objednávaní si vyberiete dátum vyzdvihnutia objednávaného tovaru, taktiež si sami vyberiete niektoré z našich odberných miest – niektorú z našich predajní UNI v Košiciach či v obciach Čaňa a Valaliky. Vašu objednávku si potom môžete vyzdvihnúť presne v tom odbernom mieste, ktoré ste si vybrali pri objednávke, a to v čase po 12.30 hod.

Áno, do nášho sortimentu sme pred časom doplnili aj bezlepkové zákusky, pečivo a chlieb, zakúpiť ich viete v našom Eshope www.uni.sk, ako aj v našich predajniach, ich zoznam tu: link na predajne.

Za objednaný tovar v našom Eshope zaplatíte pohodlne, ale hlavne BEZPEČNE Vašou platobnou kartou (VISA, MasterCard, Maestro… bez ohľadu na to, ktorá banka Vám túto kartu vydala). Vaša platba prebehne prostredníctvom platobnej brány Tatrabanky a.s., teda nemusíte sa obávať o bezpečnosť platby, keďže za ňu zodpovedá priamo Tatrabanka a.s. Druhou možnosťou v prípade osobnej objednávky je platba v hotovosti alebo aj kartou priamo v našej predajni, kde si tovar objednáte. Samozrejme, je tu možnosť platby tovaru prevodom na účet na základe vystavenej faktúry, túto možnosť však využívajú najmä firmy pri objednávkach catteringu a podobne po predchádzajúcich osobných či mailových objednávkach – aj v takomto prípade platí, že objednávka je považovaná za záväznú až po jej uhradení.
Áno, avšak je nutné dohodnúť ho individuálne spolu s objednávkou, spravidla zabezpečujeme rozvoz len pri objednávkach nad 200EUR v meste Košice a blízkom okolí naším chladiarenskym vozidlom.
Cena je stanovovaná individuálne, nielen podľa hmotnosti, ale aj podľa náročnosti výroby torty.

Samozrejme, avšak vždy len po predchádzajúcej telefonickej dohode, a to v sídle našej pekárne a cukrárne v Košiciach.